Potez hrvatskog muzičara ostavio je mnoge u šoku! Naime, Filip Dizdar obilazio je mjesta blizu Zagreba kako bi pronašao leš koji je koristio za potrebe snimanja spota. Malo je reći da je ova priča zaprepastila region. Prije izvjesnog vremena želio je da ekranizuje jednu od svojih pjesama i za tu potrebu mu je bio potreban leš. Filip je otišao do nekoliko sela i jedna porodica je, spletom okolnosti, imala jedan kod svoje kuće, osobu koja je neposredno prije toga umrla.
–To je nešto što neću nikada zaboraviti. Još smo leš morali da uguramo u premali auto, pa smo bili atrakcija za sve koji su nas vidjeli na putu- prisjetio se pjevač. Uredno je platio iznajmljivanje leša, a kada je posao obavljen, vratili su ga u Dugo Selo u kojem su ga i rentirali. Ovaj mladi pjevač je poznat po čudnim spotovima, a u jednom od njih žive ljude zakopava u grobnicu.
![]()





