Milica Pavlović jedna je od najuspešnijih mladih pjevačica. Poznato je da je uvijek mnogo ulagala u svoju karijeru, što joj je donijelo i veliki uspjeh, ali i mnogo zavidnih kolega. Kako sama kaže, mnogo puta je željela da odustane, a riječi kolege Dragana Kojića Kebe nikada neće zaboraviti.
–Iskrena da budem, kada sam se pojavila htjela sam više puta da odustanem, naročito poslije prvog pojavljivanja, podigla se velika prašina. Imala sam puno pozitivnih komentara od starijih kolega, ali i negativnih. A kad si mlad i na početku, to te ozbiljno poljulja i više puta sam plakala kod kuće- rekla je Milica u emisiji "Scena" i dodala da nikada neće zaboraviti Kebine kritike.
-Ono što nikada neću zaboraviti su oštre i ponižavajuće kritike gospodina Kebe, ali meni je neizmjerno drago da sam pokazala da je pogriješio. Ovaj posao se ne razlikuje od drugih. Kad si na početku i dok misle da se nećeš dugo zadržati, svi te vole, a onda kada shvate da ste došli da se borite za svoju karijeru i da nećete odustati je mnogo drugačije… Naročito poslije albuma Boginja, mnogo kolega me ni ne pozdravi, a kolegice i da ne spominjem– rekla je Milica i priznala da se ne ljuti zbog toga. Podsjetimo, Keba je žesto izvrijeđao Milicu na početku karijere kada joj je rekao da ona zapravo ne zna da igra, a da to sve vrijeme potencira, kao i da o pjevanju zna još manje.



