Dragan i Divnin suprug Marko su odrasli u istoj ulici i zajedno proveli djetinjstvo.
Prema Divninoj i Markovoj priči rijaliti zvijezda i Dragan su imali seks u njenoj spavaćoj sobi. To su potvrdili Žika i njegova žena Vesna u emsiji "DNK".
Ipak, Dragan tvrdi da to što svi oni pričaju nije tačno:
– Ne zanima me šta selo priča, ništa to nije tačno, pa čak ni to što moj tata priča. On je željan televizije. Tog dana sam bio sa suprugom, a oni neka pričaju šta hoće. Svi lažu. Od kako sam se oženio slabije se viđam sa njima. Oni su dobri ljudi, ali kada se ponapijaju izmišljaju svakakve stvari. Ako sam i ja popio tog dana, ne mora da znači da sam spavao sa njom, a pogotovu jer mi je tu sjedila žena – rekao je Žikin sin i otkrio šta je jedina istina:
– Nabacivala mi se, ali to ne mora da znači da sam bio sa njom. Ne pamtim šta je pričala i radila, gluposti ne slušam. Da je bar bolja od moje supruge, pa i da obraćam pažnju na nju, ovako ne. Divna mi se ne sviđa, svoju ženu ne bih potcijenio ni da sam mrtav – kaže on.
– Dragan bi ušao i u rijaliti : Neka mi daju 1.000 evra nedeljno, dobiće sve što ih interesuje.