Zlatan Stipišić Džiboni je u većini slučajeva izbjegavao da komentariše folk muziku.Međutim,pjevač je na vrlo duhovit način ispričao kako on doživljava pjevačicee koje seioskudno odjevene pojavljuju na sceni.
-Danas se izlazi iza pola noći, i ide se u provod. Znam da će u te sitne sate radije slušati neku zgodnu,mladu pjevačicu nego mene. Ja sam toga svjestan,još ako je ona oskudno odjevena,a oni se napiju,ma to je fešta! Ja zato zahvaljujem svojoj publici, pa nekm ih je pedeset na koncertu,ali meni je bitno da se razumijemo, da znamo o čemu se radi u pjesmama.Imam sreće da je moja publika sa mnom na istim talasnim dužinama, i da zna da neće gledati striptiz na sceni-kazao je Džiboni.




