Amel Ćurić, pobjednik druge sezone „X Factora“ izgovorio je sudbonosno "da" svojoj dugogodišnjoj vjerenici Jeleni Čabarkapi. Ako je suditi po fotografijama i atmosferi ovo je bila svadba za pamćenje. Dok se mladenci pakuju za medeni mjesec, svakodnevno se pojavljuju novi detalji na društvenim mrežama. Mladoženja je pjevao pjesmu Brune Marsa „Ženim te“.
![]()





