Iako nije dio "Zadruge" (barem zasad), ona pomno prati sve što se dešava u ovom rijalitiju, a sve to komentariše na društvenim mrežama.
– Hahaha, drago mi je kad vidim da neko i dalje gestikulacijom, mimikom pa čak i mojim prepoznatljivim zviždanjem ššššcccc (što znači da me ta ista persona non grata pratila kao fanatik i gledala moje klipove i pratila svaku moju riječ), pošto ni poslije 2 godine ona i dalje jeste Krunićkin izum koji sam samo vajala onako kako sam htjela. Hvala FANČINO, al nemoj se toliko blamirati, gleda te širok auditorijum, pa te proziva kako javno tako i što mi šalju tvoje klipove gdje si loš Transformers KRUNIĆ JELENE. #vješticenikadnemogubitiljudi #hvalaarmijo – napisala je ona.
![]()






