Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

NE ZNA KAD ĆE POČETI NASTUPATI: Rada Manojlović prodaje njive

U svom selu imam više imanja i mislim da nije strašno ako prodam nekoliko ari. Sada je bitno da se ima novac u šteku, ne znamo koliko će epidemija da traje, kaže Rada

Rada Manojlović riješila je da proda dva imanja koja je kupila u rodnom selu Četereže 2019. za 20.000 eura.

Traži 15.000 eura

Naime, ona je spustila cijenu zemljišta na 15.000 eura, a za nekoliko dana bi trebalo da zvanično postavi oglas sa svim detaljima oko prodaje.

Imanje koje je Rada kupila prije dvije godine ima nekoliko ari i nalazi se pored njene porodične kuće u selu Četereže. Njena porodica je tu gajila organsku hranu, koju su dijelom prodavali i na lokalnoj pijaci, ali je Rada sad rješila da to ipak proda.

Pričala je sa ocem i maćehom i rekla da bi mogli da uzmu solidan novac ako njive stave u oglas, a to bi im značilo jer u ovom trenutku ne znaju kada će da počne da radi.

Štek koji je imala se skoro potrošio, a nastupa nema. U vrijeme krize Rada je spremala nove pjesme, već je pričala o tome da joj je Haris pomogao i dao određenu sumu novca, ali sada oboje ne nastupaju nigdje.

Manojlovićkina maćeha Suzana i otac Rade nisu bili za to da se dio imanja prodaje, pa su Radu ubeđivali da je zemlja vijrednija od nekoliko hiljada eura. Radi je otac odmah rekao da ne treba da prodaje njive i da će se već nekako snaći dok ne prođe kriza.

Uskoro oglas

Objasnio joj je da od zemlje uvijek može da se živi i da ne treba da donosi nagle odluke, ali je ona odavno presjekla. Rekla je da će uskoro da postavi oglas za prodaju i da je spremna da pregovara da se cijena još malo spusti da bi što prije prodala njive.

-U svom selu imam više imanja i mislim da nije strašno ako prodam nekoliko ari. Zemlju sam kupila prije dvije godine, ali to nije sve što imamo. Sada je bitno da se imam novac u šteku, ne znamo koliko će epidemija da traje. Ko zna kad ću da krenem da zarađujem, ne samo ja već i moje kolege. Prodaću njivu, spustila sam cijenu, ali vidjećemo još šta i kako – potvrdila je folkerka.

Tagovi: Rada Manojlović
Prethodni članak

EDIN KARAMAZOV: Ukrao Tošetu ružu za buduću suprugu

Sljedeći članak

ANNA FODER, FOTO MODEL I GLUMICA U FILMOVIMA ZA ODRASLE: Ne krijem čime se bavim

Povezani članci

Jelena Karleuša je opet na Instagramu: Povratila nalog i zahvalila se mladom Turčinu!

Pjevačica šokirala izjavom: Za 4 sata dobili smo 70.000 eura bakšiša!

Susjedi Ace Pejovića progovorili o njegovom braku: Ovo nisu htjeli zadržati za sebe!

Karleuša izračunala koliko je Aleksandra Prijović uložila u garderobu na turneji: Od cifre će vam se zamantati!

NAJNOVIJE

Jelena Karleuša je opet na Instagramu: Povratila nalog i zahvalila se mladom Turčinu!

Reality dečko se rastao od duplo starije žene nakon 8 dana: Merila mi je vrijeme od prodavnice do kuće!

Priča o tome kako joj je teško i da skuplja smeće, ali pjevačica ima 3 stana u centru, kuće na planini i na moru…

Popularni turski glumac uslikan sa sinom: Fotografije Kadira Doğulua s nasljednikom tope srca…

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo