-Hvala dobri ljudi…a za roštilja će biti vazda.Nisu baš toliko moćni ovi pojedini političari…Ima dobrih ljudi mnogo više nego zlih, samo nemaju priliku da se iskažu i pokažu svoju dobrotu… ima ljudi i ima dobroga još… hvala Bogu-poručio je Enis Bešlagić,a na roštilju se vide dvije ribe.Glumac nije otkrio gdje se nalazi,ali je pobroa sipatije mnogobrojnih na društvenim mrežama koji redovno prate njegovu zvaničnu stranicu.



