-Moje nove bebe-poručila je oduševljena Naida Bešlagić.Na fotografiji se vide nove štikle, i to 24 centimetra,koje je odma fotografisala. Pjevačica se ponovila i odmah putem Instagrama pokazala da su je nove cipele oduševile.Naida vrele ljetne dane provdi radeći,tako da zasluženo sebi priušti mali ugošaj.Štikle je odavno mjerkala,pa je bilo krajnje vrijeme da ih nosi na nastupima,ali i kada nije na sceni.
![]()



