Ermin redžić Bubi i Al'Dino su bili zajendo na Baščaršiji,a ostaje nam da vidio hoće li se dogoditi saradnja.Pjevač je bio u Sarajevu sa saradnicma,a a na jednoj od fotogrfaija je pozrioa sa Al'Dinom.Vrijeme je da Bubi predstavi novu pjesmu,a nakon singla „Što se ljutiš“moguće je da će Bubi krenuti sa pjesmama u nešto drugačijem stilu.






