Dara Bubamara odgovorila je na prozivke glumca Nebojše Glogovca, koje je glumac rekao u intervjuu za magazin "Dani".Da podsjetimo, Glogovac je prokomentarisao društvo u kojem živimo i tada je, između ostalog, poručio:
– Po tome gdje i kome novac ide, lako možete zaključiti u kakvom društvu živimo, za koje se vrijednosti zalažemo, šta se ceni. A cjeni se Dara Bubamara, je**ga! Ona napuni koju god hoće halu kad god poželi. I puna je love! Vjerovatno ima i neke dodatne aktivnosti, ali, Bože moj. Ovo je svet silikonskih si*a i du*eta. U njemu je Dara Bubamara zakon, ne ja–
Kada je čula šta je Glogovac rekao o njoj, Dara se grohotom nasmijala.
– Hahaha, mogu samo da kažem da obožavam Nebojšu Glogovca. Tačno je da punim sve gdje god da se pojavim i da jesam zvijezda, eto ako je Nebojša to rekao, ja mogu samo da kažem da ga baš obožavam, da ga volim kao glumca i da ga pozivam da dođe na neki moj nastup da se dobro zezamo – izjavila je Dara Bubamara.







