Ognjen Amidžić u svojoj specijalnom izdanju emisije "Amidži šou" ugostio je, između ostalih i Jelenu Krunić i Acu Živanovića. Krunićeva je otkrila da je poslije učešća u rijalitiju "Farma" postala vrlo aktivna na društvenim mrežama.
![]()
Ona je počela da se bavi još jednim zanimanjem, vrlo popularnim u posljednje vrijeme, a kako je sama istakla, kao jutjuberka je uspjela da dopre do mnogih mladih ljudi i utiče na njihova razmišljanja.
–Postoji nekoliko djevojaka kojim sam spasila život, vjerovao ili ne. Postoje dva ili tri "jutjubera" i njihovih priča, a jedna djevojka je došla do ivice prvo bulimije, a zatim i anoreksije i željela je sebi da oduzme život. Ja ne znam šta ja radim toj mlađoj populaciji, imam tu moć ubjeđivanja i mogu da prenesem to svoje neko iskustvo. Ona je vidjela te moje snimke u kojima sam pričala o tim mojim anksioznim napadima nakon rijalitija i emotivnih gubitaka, gdje se ona poistovijetila sa mnom i nije izvršila samoubistvo koje je pokušala dva puta. Ona je iz Zagreba, zove se Ivana i ja sam izrazila želju da je upoznam – rekla je Jelena Krunić.
![]()




