Nina Badrić je predahnula u Rimu, a tamo je u društvu sestre Sunčice i nećaka Marca. Pjevačica je pozirala sa sestrom i pobarala simpatije mnogobrojnih fanova na Instagramu.
„Koja fotka! Najljepše ste! Jedina iskonska ljubvav je ona između sestara“, glasili su samo neki od mnogobrojnih komentara.
Nina će neko vrijeme provesti u Rimu, a sestre Badrić su fotkom izazavale veliku pažnju.






