Glumica Marija Karan otkako se preselila u Los Anđeles i zasnovala porodicu, rijetko dolazi u rodnu Srbiju. Ipak, zbog jednog događaja se vratila u Beograd. Naime, Marija će prisustvovati premijeri predstave "Ričard Treći", koja će se održati u Narodnom pozorištu. Karan je fotku podjelila sa pratiocima na društvenoj mreži Instagram putem kog je sve obavjestila da se trenutno nalazi u Beogradu.



