Popularna pevačica Selma Bajrami nedavno je održala nastup u beogradskoj Gradskoj kafani. Iako je bilo dosta Selminih prijatelja i kolega, pjevačica se posebno obradovala posjeti jednog poznatog glumca.
Ona nije krila radost kada je ugledala šarmantnog glumca Bogoljuba Mitić Đošu koji je došao da se provede uz Selmine pjesme. Tokom pauze iskoristili su priliku da se ispričaju, a Đoša je već u svom stilu nasmijao Selmu.
![]()
–Jedan divan prijatelj, čovjek i glumac. Drago mi je bilo kad sam ga ugledala. Uvijek mu se radujem i nasmijem od srca. Zaista zrači posebnom energijom. Šteta što neće duet sa mnom – našalila se Selma Bajrami koja itekako cijeni prijateljstva sa javne scene.






