Hari Varešanović i Zijo Valentino su na Novom Zelandu, a u ovu daleku zemlju su otišli zbog turenje. Oni su bendom pozirali u noćnim satima, a stigli su malo i da prošetaju i obiđu neke zanimljive detalje.
Na Novom Zeladnu ima ljudi iz zemalja nekdašnje Jugoslavije, a Hari i Zijo će se potruditi da naprave dobru atmosferu na predstojećim koncertima…





