Grupa „Regina“ sa pjesmom „Bistra voda“ predstavljala je Bosnu i Hercegovinu na Eusrongu u Moskvi,a članovi benda kažu da je to bilo nezaboravno iskustvo. Iako su osvojili deveto mjesto, imaju razloga da budu ponosni jer je kompozitor Aleksandar Čović nagrađen tada kao najbolji kompozitor. Kako kaže Davor Ebner, on je imao tremu i nije bio zadovoljan nastupom.
– Nemam tremu, mogu da otpjevam koncert bez problema, ali imam tremu od kamera. Jednostavno, dođe do neke blokade. Pošto je išao prenos uživo, baš sam imao strah kako će to tehnički da zvuči i izgleda. Izašao sam na scenu, i samo sam čuo huk i vrisak. Nisam čuo ni muziku, ni matricu, i kad sam pogledao snimak čuo sam da je to zvučalo jako loše u polufinalnoj večeri. Drhtao mi je glas, drhtale su mi ruke, ja ne znam kako sam otpjevao, ni kako smo prošli u finale. Finale je već bilo uverljivo i dobro – kaže Davor Ebner.





