Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

DI DŽEJ IZ BANJA LUKE OSVAJA: Aleksandar Vidaković postao tik-tok hit

Vrti se „Hot, hot, hot“

Poznati Slovački di džej rodom iz Banja Luke Aleksandar Vidaković autor je pjesme “Hot Hot Hot” koja je postala globalni “Tik Tok” hit sa višemilionskim pregledima.

Aleksandar je sa prijateljom iz Slovačke Filom Faulerom takođe di džejem, nešto prije pandemije posjetio rodni grad gdje ih je zadesila korona, ali su ova dva talentovana kreativca uspjela da okrenu karantin u svoju korist i od numere “Hot Hot Hot” naprave viralni plesni “Tik Tok” izazov sa višemilionskim pregledima.

https://www.tiktok.com/@maksbraun/video/6831142749916368133?u_code=d9d11jc3h39jh2&preview_pb=0&language=en&_d=d9d11gd9ed4b5h&share_item_id=6831142749916368133&timestamp=1591078041&utm_campaign=client_share&app=musically&utm_medium=ios&user_id=6762135608900125702&tt_from=copy&utm_source=copy&source=h5_m

– Radili smo na novoj muzici i sa Filom sam na kratko svratio u Banja Luku. Desila nam se korona kao i svima, nastupi su nam odjednom otkazani, ali je “Hot Hot Hot” našao svoj put do publike preko “Tik Toka”. Za samo nekoliko dana ljudi su napravili plesni izazov koji nam je doneo višemilionske preglede. Još uvijek smo u Banjaluci u mom studiju, spremamo novi materijal Fil se brzo zaljubio u grad i ostaćemo tu dok ne počnu sa radom klubovi po Evropi gdje smo prije korone imali zakazane nastupe- rekao je Aleksandar Vidaković.

Tagovi: Aleksandar Vidaković
Prethodni članak

PREDIVNO IZNENAĐENJE: Ljuba Perućica znao šta Katarina voli

Sljedeći članak

BILA SAM PONIŽENA: Goca Lazarević o najtežem momentu u karijeri

Povezani članci

Đani hitno primljen u bolnicu u Beču: Liječnici se bore da stabiliziraju njegovo stanje, ovo su detalji

Dragana Mirković hitno prekinula nastup u Hrvatskoj, plače na bini: “Jako mi je loše…”

Povratak Andnana Jakupovića: Mostarac “ubo” hit koji će obilježiti ljeto

Džumhur gazi sve pred sobom i opet mu pustili hit u Umagu: Nakon “ljiljana” stigle “pariške kapije”…

NAJNOVIJE

Staniju nakon finala čeka auto od 200.000 eura: Na Mercedesu ispisano njeno ime, a kad vidite tko ga poklanja šokirat ćete se!

Durdžići stigli na finale Elite: “Voljeli bismo da se Asmin pomiri sa Stanijom!”

Seka Aleksić u kupaćem privukla sve poglede: Pokazala vitkiju figuru i izazvala lavinu komentara (FOTO)

Đani hitno primljen u bolnicu u Beču: Liječnici se bore da stabiliziraju njegovo stanje, ovo su detalji

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo