Oliver Dragojević iako je dobio šest Porina kaže da nije zadovoljan stanjem na estradi. Pjevač je nedavno održao sjajan koncert u Zgarebu, a on poručuje da su on i Džiboni sasvim zasluženo dobili veliki broj Porina za album „Familija“ koji je pomeo konkurenciju.
– Radili smo predano, i radili smo na prijateljskoj bazi, što je važno. Nismo planirali i smišljeno radili pjesme za nagrade i to je nešto što se prepozna. Danas nema dobrih pjesma, samo prolaze ludost i golotinja! Džiboni i ja smo napravili nešto što je drugačije i u tolikoj količini ludosti i golotinje muziku vratili na dobar put – rekao je Oliver i tako prozvao kolege.





