Bivša farmerka Tamara Đurić, imala je velike probleme zbog implatata, zbog čega je posljednjih mjesec dana provela u bolnici, a sada otkriva i koliko je teško podnijela sve to. Naime, ona je imala problem nakon što je u stražnjicu ugradila silikone.
–U nekim periodima sam imala i šizofrena cjepanja, jer zamisli sad da uzmeš nekog ko je non-stop napolju i zatvoriš ga u četiri zida. Ja sam izgubila i dosta kilograma, jedva sam se vratila u normalu – rekla je Tamara.
![]()
–Izvadila sam silikone iz usana, to sam davno htjela da uradim i kažu mi svi da izgledam mlađe. Nije da sam ja sad protivnik silikona, nego ne volim silikonske usne. I moje su bile katastrofalne, ja priznajem – rekla je Tamara.







