Bane Mojičević, koji je ovih dana zaokupljen mnogobrojnim obavezama, kao i snimanjem emisije „Neki novi klinci“, našao je vremena i za sebe i opustio se u džakuziju. On je nakon višesatnih snimanja u studiju i nastupa koje ima svakodnevno odlučio da svoje tijelo časti opuštanjem u spa centru. Kako bi upotpunio ugođaj, Mojićević je prije ulaska u saunu popio sok od cijeđenog voća i povrća.
– Detoksikacija, relaksacija, emancipacija – našalio se pjevač dok je sam uživao u spa centru.






