Stoja Novaković krenula je u šetnju i za vrlo kratko vrijeme se usput tri puta presvukla, što nikom nije jasno. Naime, ovo što se moglo vidjeti kod pjevačice, nikad do sada nismo mogli. Ekipa emisije "Paparazzo lov", snimila je pjevačicu kako je krenula ka jednom butiku. Iz svog doma izašla je u jednoj garderobi a onda je iz butika izašla u crvenoj košulji.To ne bi bilo toliko zapaženo da se Stoja po izlasku iz butika nije i dalje zakopčavala. A onda još veći šok! Ulazi u drugu radnju i poslije 10 minuta izlazi ponovo presvučena! Ni ovog puta nije stigla da zakopča sve dugmiće u radnji, a staro odijelo nije nosila za sobom. Šta mislite, šta to Stoja radi?
![]()



