Hari Varešanović i Elena Risteska udružili su snage i snimili duetsku pjesmu „Još me plašiš“.
Pjesma se nalazi na albumu „Ćilim“ koji je Hari objavio nakon pauze od sedam godina. Sada je došlo vrijeme i za spot. Pjesma je ekranizirana ovih dana i dok se čeka premijera Hari, Elena, Muris Beglerović i ostatak ekipe su novu radnu pobjedu proslavili večerom i druženjem.
![]()






