Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

ALEN HRBINIĆ U U SUBOTU PREDSTAVLJA NOVU PJESMU: Promocija albuma će sačekati bolje dane

Alen Hrbinić u subotu će objaviti spot za novu pjesmu „Moje srce kuca samo za tebe“. Muziku i tekst potpisuje Hrbinić, dok je aranžman uradio zajedno sa Vernesom Ljuštakuom. Na pjesmi su svirali i Dado Marinković, Vlado Podany, a prateće vokale je pjevala Darija Hodnik. Spot je sniman u Njemačkoj.

– Konačno je vrijeme da publiku obradujem novom pjesmom. Nadam se da će im se svidjeti i da će je slušati u narednom periodu – kaže Hrbinić. Alen je sa posljednjim singlom „Furam“, koji je radio tandem- Dino Muharemović i Mahir Sarihodžić, napravio odličan posao, a sigurno je da će i nova pjesma brzo naći put do ljubitelja dobre muzike. – Imao sam potpuno drugačije planove za mart. Ipak, korona virus je sve poremetio. U sarajevskom Aquarius Vilsu 26. marta trebao sam predstaviti album „Furam“, na kojem su dvije pjesme radili Dino Muharemović i Mahir Sarihodžić. Nažalost, nije bilo suđeno. Zbog toga sam odlučio objaviti ovaj singl, a, kada dođe bolje vrijeme, onda napraviti druženje sa novinarima i kolegama i na pravi način predstaviti album u koji sam uložio mnogo ljubavi i truda. Naravno, sve to ne bih mogao napraviti bez velike pomoći moje porodice i prijatelja. Sada, dok traje ovo ludilo, mislite na sebe i svoje najbliže. Ostanite u kući. Bit će vremena i za muziku, pjesme, sport i sve ostale stvari koje su trenutno u drugom planu, ali koje ipak čine lakšim i podnošljivijim ove stresne trenutke kroz koje svi prolazimo– poručio je Hrbinić koji se sa porodicom nalazi u Minhenu.

Tagovi: Alen Hrbinić
Prethodni članak

STARI ŠVALER: Gagi zavodio Erminu i želi da joj pokaže koliko je muško!

Sljedeći članak

NE ŽELI BITI ZAMJENA KARLEUŠI: Bosanka Aneli odbila Ognjena Vranješa!

Povezani članci

Jelena Karleuša potvrdila da je on njen novi ljubavnik: “Velik je, pravi Avatar!”

Bolest se širi: Nakon stravične dijagnoze popularnom glumcu već oduzeta jedna ruka!

Nitko nije ni slutio da mu se bliži kraj: Ovo su bile posljednje riječi Šabana Šaulića!?

Severina sve ćešće u BiH: Sada najavila spektakl u Travniku na posebnom mjestu!

NAJNOVIJE

Jelena Karleuša potvrdila da je on njen novi ljubavnik: “Velik je, pravi Avatar!”

Zbog novog spota pjevača optužuju da je satanista: “Treba te spaliti!”

Gase se Zvezde Granda: Pjevač najavio posljednju sezonu i sve šokirao!?

ŠOK! Pjevačica pred razvodom: Suprug je otpratio s Instagrama i otišao nakon što je ona operirana!?

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo