Šaban Šaulić se nedavno, tokom gostovanja u Njemačkoj, dotakao i priče o Dreck Queen Amandi Dior iz Frankfurta jer su prije nekoliko dana neki printani mediji u Srbiji objavili njihovu sliku, i kako navodno je Amanda Dior spavala sa pola estrade.
– Ma, gdje mene uvijek nađu u nekoj priči kojoj ne pripadam. Ona ili on ili ono je došlo da se slika sa mnom, a ja sam fino vaspitan da svakome izlazim u susret. Ona je meni baš simpatična i volio bih da se i večeras pojavila da popijemo po jednu – rekao je Šaban dodajući kroz smijeh:
– Ma, kakav seks sa Amandom Dior!







