Maji Nikolić se nije svidjelo što je takmičarka u "Pinkovim zvezdama" izvodila pjesmu Aleksandre Radović.
– Šaban je pomenuo vampire i odmah ide pjesma Aleksandre Radović. Nemoj Šabane, molim te. Htjela sam da kažem da je takmičarka dobro otpjevala ovu pjesmu. Ja sam pjevala sa tobom jer ja nemam animozitet prema dobrim pjevačima. Voljela bih da ova emisija bude bez baraža i molim za dobru energiju – rekla je Maja Nikolić.
(Kurir/Express)



