Pjevačica Marina Tadić na neobičan način je svojim pratiocima na društvenim mrežama poželjela sretnu Novu godinu i predstojeće praznike. Umjesto klasične poruke, atraktivna pjevačica je snimila video klip u kojem izgovara tekst svoje pjesme "Nema sile" i tako se oprašta od prethodne godine ili bivše ljubavi. U svakom slučaju, pjesma se završava riječima "A sad adio".
– Želim svima lijepu i nadam se bolju godinu, da se što više smijete i budete u nečijem zagrljaju. Umjesto slike, malo sam se našalila i recitovala svoju pjesmu. Željela sam da se svi nasmijete i nadam se da sam uspjela da vam izmamim osmijeh. Poslije kažite da moje pesme nisu čista poezija – poručila je u šali Marina virtuelnim prijateljima i fanovima, a kome su posvećeni stihovi procjenite sami.







