Pjevačica Goga Sekulić uvijek je bila oštrog jezika, ali ono što je otkrila o svojim kolegicama, iznenadilo je sve.
Nakon što se na snimanju novogodišnjeg programa prisjetila kako su se nekada njene kolegice neukusno oblačile i u prvi plan isticale skupocjene modne brendove, pjevačica Goga otkrila je šta joj još smeta kod pjevačica.
Njoj smeta svaka vrsta hvalisanja, a posebno kada se pjevačice hvale luksuznim nekretninama i automobilima koje su dobile na poklon, pa moraju da ih vraćaju onima od kojih su ih dobili na dar.
– Dešavalo se, i ne samo poznate ličnosti, nego i neke gradske djevojke, koje, eto, dobijaju automobile, stanove, pa kada se raziđu sa tim trenutnim i aktuelnim partnerom morale su da vraćaju. Ne razumijem ni te muškarce – ako si nešto poklonio… Poklon je poklon – rekla je Goga.
Pjevačica je, također, istakla da sve materijalne stvari najčešće sama sebi kupuje, kao i da iz gore navedenih razloga izbjegava da prihvata poklone od, kako je rekla, problematičnih ljudi.







