Tapovci se ponovo okupili na mini-koncertu, a pjevačice su pokušale da ožive mladost i ulete u klub na konjima. I dok se Goca popela na keca, Ivana se dobro pomučila, a i konjušar, koji se jedva izborio s njom.
![]()
„Vrati mi, vrati bundu“ pjevala je devedesetih grupa Tap 011. U utorak naveče originalna postava benda gostovala je u jednom klubu u centru Beograda, a gostima su priredili pravi spektakl!
Ženske članice benda Goca Tržan i Ivana Peters evocirale su scenu iz spota za „Bundu“: ko se ne sjeća, one u videu za svoj prvi hit jašu na konjima, u bundama, i baš tako su, na konjima, ušle u klub. Ne znamo kako je jahanje izgledalo tih 90-ih, ali u utorak naveče Ivani baš i nije polazilo ni za rukom ni za nogom penjanje na konja!
Dok se Goca popela na keca, Ivana nije mogla ni sama ni s konjušarom. Najprije ju je uhvatio oko struka, pa za butkice. Gore-dole, povuci-potegni, ali ona nikako da sjedne u sedlo! Čovjek se sav preznojio dok ju je podigao.
– Uh, konačno! Divan je osjećaj. Lijepo je jahati, ali ne preporučujem po zimi – rekla nam je Ivana.
Pjevačice su brže sišle s konja nego što su se na njih popele. Uletili su u klub, a tamo su ih čekale kolege iz benda Pera, Đole i Milan, Tapovci su se popeli na binu i zgrabili mikrofone. A konji su otišli u štalu. Njima nije bilo do pjesme!






