Ervin Mujaković, koji je tokom trajanja "Velikog brata" za sebe imao običaj reći da je jedan od poznatijih zavodnika, čini se da je konačno pronašao djevojku!
On je pred kamerama spavao sa Stefani Banić, no nakon toga se okrenuo atraktivnoj Barbari Šegetin iz Rijeke. Barbara je, međutim, prema Ervinu gajila samo prijateljske osjećaje pa su se njih dvoje nakon završetka rijalitija samo družili.
Ervin je ovih dana na društvenim mrežama objavio fotografije na kojima pozira s nepoznatom zgodnom djevojkom. Čini se kako je mjesece nakon "Velikog brata" iskoristio na najbolji mogući način, za vježbanje u teretani i kvarcanje, pa sad izgleda i malo drukčije nego prije godinu dana.
Uz fotografiju na Instagramu napisao je i oznaku "girlfriend", čime je dao do znanja da je na slici s njim njegova djevojka. Ali, oznaka je brzo nestala što bi moglo značiti da par još ne želi javno obznaniti svoju vezu. Ili je "iskoristio" prijateljicu pa je predstavlja kao svoju "ljepšu polovinu".