Pjevačica je poznata po kašnjenju na sve bitnije događaje, što opasno nervira njene kolege.Nakon što je odustala od mesta u žiriju "Neki novi klinci", jer nikada nije uspjela da stigne na vrijeme za snimanje, pa su se kolege bunile, Rada Manojlović ponovo je juče šokirala članove "Grand" produkcije.
![]()
Pjevačica je na snimanje novogodišnjeg programa kasnila čak tri sata.
– Rada je stigla sa tri sata zakašnjenja. Kada su je organizatori ugledali, rekli su joj da če morati da čeka svoj red, s obzirom na to da je kasnila, a da su svi ostali stigli na vrijeme i ispoštovali satnicu. Ona se smjestila u jedan ćošak, i čekala da dođe njeno vrijeme da izađe na binu. Većina njenih kolega šuškala je o tom događaju, posebno o činjenici da Rada uvijek kasni –.
(Kurir/Express)






