Naime, hrvatska voditeljka otkrila je da ju je Fejsbuk previše podsjećao na prijateljicu Vesnu, koja je nedavno izgubila bitku s bolesti. Emotivan status koji je objavila na ovoj društvenoj mreži podstaknut je još jednim gubitkom.
"Dugo… mjesecima nisam smogla snage da otvorim ovu stranicu. Prvenstveno zato jer je otišla zauvijek moja Vesna s kojom sam se upoznala ovde. I prije toga, jer sam znala da je Vesna jako bolesna… a ovo me mjesto podsjećalo na nju. Ako ne otvaram mjesto koje me podsjeća da problem postoji, onda ce možda problem pobjeći? Nije pobjegao. Nismo uspjele. Vesna je morala otići na neko mesto gdje bol ne postoji. Nismo se niti pozdravile kako treba. Nije mogla više… I onda je došao današnji dan, godišnjica moje prve pseće ljubavi, koja je, zapravo, bila "krivac" da smo se Vesna i ja upoznale. Niti njega više nema. I on je na mjestu koje mu je izbrisalo bol. To kažem da bih se utješila, izgovaram u sebi floskule da otjeraju moju bol, no ona ne prestaje. Kažu da vrijeme liječi rane i da vas tuga priprema za nove radosti… da su tuga i radost povezane kao ruža i trn. Znam da jesu. I odlučila sam prigrliti to saznanje. Zahvalna za sve što sam imala. Jer, prije nego što saznaš šta je zapravo dobrota, moraš izgubiti nešto. Ili nekoga…", napisala je Nikolina.




