Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

Soraja „ohladila“ Staniju

Voditeljka Soraja Vučelić je na nedavno održanoj reviji doživjela peh kada joj je nestao mobilni telefon sa porukama i fotografijama koje joj je slao moćni političar, ali ona se ne brine zbog svega onoga što može da procuri u javnost.

„Da li sam ga izgubila ili ga je neko "slučajno" uzeo to ne znam, ne mogu da tvrdim. Do novinara može da dođe nešto iz tog telefona zahvaljujući drugima, ali ja nemam razloga za brigu, već ti koji su mi svašta slali. Nisam planirala nikog da oštetim, ali to su stvari koje se dešavaju", iskrena je bila voditeljka. Njenoj suparnici Staniji Dobrojević to, pak, ne može da se desi, budući da za razliku od Soraje koristi drugačiji telefon koji ima visok stepen zaštite, pa je predložila svima da Android uređaje zamjene iOS platformom.

"Ja nemam suparnicu jer moj život je totalno druga sfera od života pomenute osobe. Savjete primam samo od ozbiljnih, uspješnih ljudi od kojih mogu nešto da naučim", poručila je Soraja, a Pink.rs je iskoristio priliku da je pita da li je istina da Staniji duguje novac na ime sudske odštete zbog navodne klevete. Spor između Soraje i Stanije se vodi već dvije godine, jer je voditeljka rekla da je Stanija u toaletu jednog kluba oralno zadovoljila njenog druga.Stanija je nedavno izjavila da joj Soraja duguje 300.000 odštete zbog toga, ali voditeljka kaže da spor još uvijek traje i da Stanija laže.

„Stvar je još uvijek na sudu. Laži tih nekih starleta ne bih komentarisala", izjavila je Soraja.

Prethodni članak

Sandra Rešić o pokojnom ocu: Da je živ, plakao bi više od mene

Sljedeći članak

Aki Halimić: Ne želim više praviti skandale, niti se opijati!

Povezani članci

Bosanac o zdravstvenom problemu i teškoj borbi: “Liječnik mi je rekao da imam još 3 godine života”

Pozlilo Vladi iz Magla benda, hitno se oglasili iz grupe i otkazali nastup…

Spojio rock, etno zvuk i dozu humora: Suvad Terzić predstavio “Sexy keksi”

Senad od Bosne otvorio dušu o povratku na estradu: “Htio sam lagati da sam bolestan, a vratio sam se zbog sina”

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Čombe i supruga Hrvatica žive u SAD-u. Objavili za koga navijaju na Svjetskom prvenstvu…(FOTO)

Bosanac o zdravstvenom problemu i teškoj borbi: “Liječnik mi je rekao da imam još 3 godine života”

Aleksej Bjelogrlić izvrijeđao Saru Jo nakon raskida: “Žena od 30 godina je potpuno pogubljena…”

Lepa Brena reagirala zbog Zlatana Ibrahimovića: Oglasila se nakon što se njen hit orio u američkoj emisiji

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo