Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

Marija se prvi put udala sa 80 godina

Maria Teresa Cobar je ljubav svog života, 95-godišnjeg Carlosa upoznala prije manje od godinu dana u domu umirovljenika u Miamiju.

– Osjećam se fantastično i imam leptiriće u trbuhu. Za ljubav nikad nije kasno – rekla je Maria Teresa Cobar koja se sa 80 godina prvi put udala.

Ljubav svog života, 95-godišnjeg Carlosa Victora Suareza upoznala je prije manje od godinu dana u domu umirovljenika u Miamiju. On je bio u sobi nasuprot njenoj.
 – To je bila ljubav na prvi pogled. Čim sam je ugledao, srce mi se ispunilo radošću – rekao je simpatični Carlos.

Par se svakodnevno družio, te nije dugo trebalo da se zaljube, a potom i vjenčaju. U haljini boje šampanjca, s bijelim velom na glavi i buketom cvijeća Maria je prvi put stala pred oltar. Vjenčali su se u domu okruženi prijateljima, obitelji i zaposlenicima.

– Maria se nikad nije udavala. Sjetila sam se svog 'velikog' dana te sam napravila sve što je bilo u mojoj moći kako bi im ceremonija bila savršena. Pa ne udaje se svaki dan za svoju srodnu dušu – rekla je Allison, jedna od zaposlenica.
Kada je imala 26 godina, Maria se kao samohrana majka iz Guatemale preselila u SAD. Radila je kao dadilja i domaćica, te je cijeli svoj život posvetila kćeri Ani.

– Moja majka se nikad nije opterećivala hoće li naći supruga. Cijeli život, ja sam bila njen prioritet. Ne mogu vam opisati koliko sam sretna što je našla ljubav života. Zaslužila je – rekla je Ana.

Suarez je rodom s Kube, a u Miamiji se preselio prije 56 godina. Čak 46 godina radio je u zlatarnici, a oženio se jako mlad i ima sina. Prije deset godina postao je udovac. Njegova unuka Katarina podržala ga je u tome da opet uplovi u bračnu luku.

– Kad mi je rekao što planira, bila sam presretna. Maria ga obožava i brine se za njega. I još su tako slatki skupa – kaže Katarina.

Dodaje da ljubav zaista liječi sve boljke. Na vjenčanju vitalnog para svirali su mariachi, a Carlos je čak ustao iz invalidskih kolica kako bi sa suprugom otplesao prvi ples.
– Dugi niz godina sam bila usamljena i ovo je veliki blagoslov – zaključila je Maria.

Ona i Carlos preselili su se iz svojih odvojenih soba u apartman u domu umirovljenika gdje su započeli svoj zajednički život. A mi im želimo svu sreću svijeta. Ovaj par je čisti dokaz da u pravu ljubav nikad ne smijemo prestati vjerovati.

Bez obzira na godine. Ona nas pokreće, raduje, oplemenjuje i zato ljubite i volite se!

Prethodni članak

I Nera ode “preko Drine”

Sljedeći članak

Zbog Saše Matića sarajevski taksisti “zatrpani” poslom

Povezani članci

Jelena Karleuša stihijski najavljuje koncert u Sarajevu ovog ljeta: Evo i gdje!

WOW Dejan Dragojević ponovo na Pinku, Željko Mitrović mu sve oprostio, zakopali ratne sjekire

Lepa Lukić se oglasila nakon što je završila u Hitnoj: “Ubila sam se…”

Kaos na Siciliji zbog Due Lipe: Vjenčanje kakvo nije viđeno uz trubače, raskoš i zatvorene ulice….

NAJNOVIJE

Duško Tošić javno blati Karleušu: “Kako joj ne dosadi više…”

Dok je ona patila, muž joj općio sa trandžom: Detalji sramnog čina ogoljeni do koske, blud i razvrat!

Pitate se kako Jennifer Lopez izgleda bez trunke šminke? Ovo je njezino lice u 57. godini!

Užas u domu pjevačice! Dadilja maltretirala djecu: “Mali su, nisu mi mogli kazati”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo