Suzana Mančić diči se svojim budućim zetom, kojem će njena kćerka Teodora Kunić slijedeće godine reći „da“.Par je nedavno iz Amerike, gdje žive, stigao Beograd, u posjetu najpoznatijoj loto djevojci, koja ih je izvela u restoran na Zemunskom keju. Suzanin zet, koji je maltene njen vršnjak, pošto je stariji od njene kćerke čak 20 godina, nije očekivao da će ispred restorana naletiti na fotografe. I dok je Suzi s osmijehom pozirala, njen zet je okrenuo glavu na drugu stranu i brzim hodom ušao u lokal. Ni Teodora nije zastajala, već je pratila vjerenika.
Suzi je bila odlično raspoložena, a njen osmijeh je govorio da joj se zet baš dopada. A i imala je samo riječi hvale za njega. Čim su ušli u restoran, ona ga je predstavila pjevačima i glumcima koji su došli da uveličaju manifestaciju koja se te večeri održavala u poznatom ribljem restoranu.
– Ovo je moj zet! To je jedan fin i kulturan čovjek, s kojim je moje djete pronašlo sreću. Trenutno je sada kod nas u Beogradu i obožava naš način života – hvalila je voditeljka imućnog američkog biznismena, kojem je bila posvećena cijelo veče.
Suzana mu je preporučila koja vina i hranu da proba, a uz to mu je objašnjavala sve o ljudima s kojima ga je upoznala. Očigledno se zetu svidjelo u kafani jer se s taštom zadržao do kasnih sati.
– Zet je uživao! Vjerenica je bila atraktivna i prelijepa, punica na nivou, a rijetka je prilika da na jednom mjestu Lepa Brena, Aca Lukas i Aco Pejović pjevaju za svoju dušu. I punica je pokazala da ima hrabro srce da zapjeva u takvom društvu. Uz istarske specijalitete, vino i ljubazne domaćine, mislim da je to bilo veče za pamćenje – rekla je Suzana.