Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

Elvira Rahić se nije prepala ni Halida, ni Gileta

U Holandiji tačnije u gradu Arnemu, u organizaciji tamošnjeg džemata održano je Bajramsko druženje koje je okupilo veliki broj džematlija i prijatelja tog džemata. 

Program je bio popunjen učenjem ilahija i kasida kojima su se predstavili članovi horske sekcije džemata i koji su izazvali veliki apaluz mnogobrojne publike. Džemat Arnem poznat je po slozi i međusobnom poštavanju, ali i po tome da okuplja veliki broj mladih na kojima će jednog dana i ostati taj džemat.

holandija-elvira2

Nakon vjerskog dijela programa počeo je muzički dio za koji je bila zadužena muzička ikona bh. estrade Elvira Rahić.

Pjevajući njene stare i nove hitove, ona je podigla publiku na noge, a njenom dolasku najviše su se veselile žene kojima je Elvira, kako komentiraju, "zakon" i po pitanju pjesme, ali i po pitanju ponašanja na sceni i u javnosti općenito.

holandija-elvira

Treba napomenuti, da su samo nekih 40 kilometara od Arnema  u susjednom gradu, koncertni nastup imali Halid Bešlić i Gile, ali Elvirina popularnost ipak je učinila svoje, te je dvorana u kojoj je  nastupala bila prepuna.

–Da je bio u pitanju neki drugi pjevač vjerovatno bih imao predrasude po pitanju nastupa jer Halid i Gile su jaka kombinacija. Međutim, Elvira se nije "plašila" njihove blizine, a da je bila u pravu, to je pokazala prepuna dvorana – izjavio nam je jedan od najboljih menadžera u Evropi Hilmo Peljto.

Noć pjesme, meraka i sevdaha potrajala je do kasnih noćnih sati, a svi oni koji su tu večer bili prisutni, rastali su se sa željom da se opet sretnu na istom mjestu i sa njihovom omiljenom pjevačicom.

Prethodni članak

Rizu Hamidovića i Sakija Ćosovića oblijepili eurima

Sljedeći članak

Neno Košuta: Malo me dijelilo do katastrofe!

Povezani članci

Emelin Fetić nikad emotivniji: Kroz novo ruho hita “Zar i danas” potpuno ogolio svoju dušu!

Barbara Bobak i Tea Tairović spremaju duet: Ona ne voli moje pjesme, ali…

Nakon razvoda pjevačica se utješila putovanjem: Oldtimer od pola milijuna i mala crna haljina!

Popularni pjevač zaprosio tajanstvenu crnku: Sve se odvija na romantičnom Cipru!

NAJNOVIJE

Šok priznanje oženjenog pjevača: Kupujem seksi igračke i imao sam odnose u WC-u!

Emelin Fetić nikad emotivniji: Kroz novo ruho hita “Zar i danas” potpuno ogolio svoju dušu!

Pomirenje Ene i Peje u Eliti sve bliže: Zlata Petrović će doživjeti nervni slom!

Majka Džejle Ramović sve bolje izgleda: Kćerkama djeluje kao sestra!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo