Olja Bajrami jedna je od bh. pjevačica koja i kada je manje radila i zarađivala, baš kao i danas kada je potpuno drugačija situacija, uvijek vodila računa o svom izgledu.
Iako za mnoge iskusnije pjevačice jako mlada, Olja im je dala zadaću kako se prema estradnom poslu treba postaviti svaki umjetnik. Još odavno ima svoje stiliste i frizere koji paze na svaki detalj kako bi uvijek bila savršena. Bajrami je aktivna i na društvenim mrežama gdje redovno komunicira sa svojim fanovima, ali ih „časti" i sa atraktivnim fotografijama.
Tako je nedavno objavila jednu koja je izazvala različite reakcije onih koji je prate. Pomalo neobična Olja, drugačija nego što smo je viđali na ranijim fotografijama, pa su mnogi prokomentirali kako je pjevačica sigurno posjetila negog estetskog hirurga koji joj je povećao usne, „uljepšao" obraze…
Bajrami je demantirala da je bila na nekoj estetskoj korekciji, ali i priznala da redovno ide na kozmetičke tretmane.
– Danas postoje i gelovi koji se nanesu na usne pa one izgledaju puno veće. Možda je to neke zbunilo, ali sigurno je da nisam „išla pod nož". Pa zar ima potrebe? U najboljim sam godinama, kažu da jako lijepo izgledam i zašto da se „uništavam" nečim što nije prirodno – pita se Bajrami.



