Sinoć su učesnici rijalitija Marko Perović i Mladen Vuletić pretjerali sa vrijeđanjem gej populacije, a dobro je poznato za ovakve uvrede slijedi kazna televizijama sa nacionalnom frekvencijom koje ih emituju.
Naime, Marko i Mladen u pripitom stanju započeli su razgovor o gej populaciji nakon čega su obojica uputila stravičan govor mržnje, pa čak i pozvali na linč pripadnika ove populacije.
Produkcija još uvijek nije reagovala, ali se kazna za dva stanara vile očekuje, jer televizija "Happy" može da odgovara pred nadležnim organima za ovakvog govora.
(Alo/Express)



