U okviru turneje „Hotel Nacional“, Dino Merlin je nakon četiri godine održao drugi koncert u Novom Pazaru.
– Novi Pazar je moj grad. Ja sam u Pazaru, ja sam još uvijek mlad. Svi ste vi moji rođaci. Kada bih kao dijete bio poslušan i dobar u školi, otac, koji je iz ove lijepe čaršije, govorio mi je: „Pravi si Pazarac“. S druge strane, kad bih negdje pogriješio, rekao bi mi: „Pogledaj se, pravi si Sarajlija“.
(Kurir/Express)







