Ivana Selakov predstavila je svoj treći album, a ona je dugo vremena radila na novim pjesmama.
Ona je već snimila tri spota, a za sada se vrte „Agonija“ i „Samačka“, a pjevačica je ponosna na ekipu i saradnike koji su dali svoj maksimum.
Ovaj album sastavljen je od dva CD-a,a na jednom su stare pjesme, dok su na drugom nove.





