Finalistkinja posljednje sezone Hayatovog šoua „Zvijezda možeš biti Ti“ i pobjednica ilidžanskog festivala Slađa Hodžić nezadovoljna svojim pjevačkim statusom u BiH, kao i većina njenih prethodnika, koji su okušali sreću na ZMBT, poput Mirze Selimovića, Maida Hećimovića, Emine Tufo, Minela Spahovića i brojnih drugih i ona je odlučila preko Drine.
Naime, ova talentirana pjevačica odlučila je svoju sreću okušati u novoj sezoni šoua „Zvezde Granda“.
– Za mene je šouu „Zvijezda možeš biti Ti“ bio veliki napredak i stepenica više u muzici i poslu. Mnogo je ljudi čulo za mene, a to mi je i bio jedan od ciljeva da predstavim sebe i svoj glas ljudima širom svijeta. Takmičenje na šouu „Zvezde Granda“ biti će još dva koraka naprijed i potrudit ću se da isplivam. Nisam opterećena pobjedom vjerujem u sudbinu. Nažalost na "našoj muzičkoj sceni" nisam uspjela da se održim na mjestu do kojeg sam došla malo i svojom krivicom, a malo i krivicom drugih ljudi. Ali ne bih o tome. Idemo dalje. To mjesto svakako i nije bilo za mene – kazala je Slađa.
Svjesna je svojih voklnih sposobnosti i smatra da zaslužuje puno više.
– Po prvi put u životu neću biti skromna i reći ću da ja sa svojim glasom zaslužujem mnogo više. Na ovakvom vremenu ako nemaš brdo novca i ako nemaš jak tim ljudi teško se istaći se iz mase. Nemam neke prevelike ambicije ni kada je „Grand“ u pitanju jer sam bila razočarana više puta kada su takmičenja i muzika u pitanju tako da bolje se iznenaditi plasmanom nego razočarati po ko zna koji put. Vrijeme je da i ja krenem dalje – kazala je Slađa i dodala:
– Ono što je sigurno znam da će poslije mog muža koji mi je najveća podrška i potpora i porodice, uz mene biti i veliki broj ljudi jer me je masa njih nagovarala da se prijavim na šou „Zvezde Granda“ i tamo pokažem šta znam. Eto idem pa vidjet ćemo rezultate – istakla je pjevačica.






