Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

“SUNDAY STORIES” IMAJU PODRŠKU KOLEGA: Pjesma “Dišem” naišla na pozitivne reakcije

Bend “Sunday Stories” su objavili “Dišem”, novu pjesmu, koja je zapalila Facebook. Od 18:00 navečer do 21:00, zidovi društvenih mreža su bili preplavljeni komentarima, podrškom, recenzijama, medijskim objavama i čuđenjem o novom smjeru u kojem se Sunday Stories kreću.

Neki od komentara su da je pjesma „Dišem“ drsko sugestivna, motivirajuća, urađena sa ljubavlju. Sunday Stories su dobili i podršku kolega poput poznatog hrvatskog gitariste Joe Pandura (inače gitariste Nine Badrić), kao i Murisa Varajića i mnogih drugih.
Tekst za novu pjesmu pod nazivom Dišem pisala je Nina Babić, dok je muziku radila također Babić, ali ovaj put u saradnji sa Sašom Ćirićem. Aranžman pjesme potpisuje Sunday Stories koji sa Ninom i Sašom čini prije svega dugogodišnji basista Mustafa Kurtalić, a potom i Mirza Sijerčić i Adi Avdić.

Tagovi: Sunday stories
Prethodni članak

POSVEĆENA KULTURI I UMJETNOSTI: Ana Kokić u Parizu je prvo obišla muzej!

Sljedeći članak

Četiri muškarca iz BiH stradala prije 107 godina na Titanicu

Povezani članci

Đani hitno primljen u bolnicu u Beču: Liječnici se bore da stabiliziraju njegovo stanje, ovo su detalji

Dragana Mirković hitno prekinula nastup u Hrvatskoj, plače na bini: “Jako mi je loše…”

Povratak Andnana Jakupovića: Mostarac “ubo” hit koji će obilježiti ljeto

Džumhur gazi sve pred sobom i opet mu pustili hit u Umagu: Nakon “ljiljana” stigle “pariške kapije”…

NAJNOVIJE

“Srbija ima bre, Bosna ima bolan”: Objava influencera podijelila regiju, što kažete na ovaj zaključak?

Pale žestoke prozivke iza kamera, Ivan prozivao Anđela zbog lošeg plasmana, naslađivao se njegovim bolom…

Dino Merlin rasplakao fanove: “Zvuči kao zajednička uspomena milijuna ljudi”

Od prvog do dvadesetog mjesta! Evo kako se tko plasirao u superfinalu!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo