Melina Džinović priredila je u četvrtak uveče u Beogradu reviju na kojoj je predstavila novu kolekciju.
Najveću podršku joj je pružio suprug, folk pjevač Haris Džinović. Neposredno pred reviju je rekao da ne sumnja u svoju suprugu, iako čak ni on nije vidio kolekciju.
– Melina nikad nije uzbuđena pred reviju, ona je jako preduzimljiva i pripremi sve to pred događaj. Veoma je odgovorna kad je posao u pitanju i vrlo sam ponosan na nju – kazao je Haris.
Budući da je Sofija Vergara, jedna od najljepših i najseksepilnijih glumica današnjice, nedavno za jedan editorijal ponijela haljinu upravo njegove supruge, pitali su Harisa da li je Sofija ljepša od Meline.
![]()
– Ne bih ja poredio, nema šanse da poredim druge osobe sa mojom ženom, tako da nemojte me to pitati – pokušao je diplomatski da izbjegne odgovor Haris.
Na konstataciju da je Melina u svakom pogledu prije Sofije, Šeron Stoun i Dženifer Lopez, Haris se široko nasmijao:
– Naravno! – složio se kralj meraka.
(Alo/Express)





