Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

Džoni Dep uživa u društvu članice grupe Hurricane

Glumac Džoni Dep boravi već nekoliko nedjelja u Beogradu jer snima film Minimata, ali se trudi da izbjegne medije, i to mu uglavnom polazi za rukom! Međutim, slučajno ili pak namjerno, glumac se našao u društvu jedne od članica benda Hurricane!

Naime, Dep je sreo Ivanu Nikolić u jednom ekskluzivnom restoranu u Beogradu. Čuveni pirat sa Kariba oduševljen je što su ove ljepotice iz Srbije započele karijeru na Karipskim ostrvima koje on često posjećuje. Dep je inače izrazio želju da se upozna i sa ostatkom grupe i to će se desiti ovih dana… Spreman je da se druži s njima kako ovdje, tako i na ostrvu Sent Martin u martu gdje će ova grupa imati nastupe, a kasnije ove godine i u Los Anđelesu.

Inače, djevojke iz benda uskoro izbacuju još četiri nove pjesme, a posebno tipuju na hit Magic night. A kako je poznato je da Džoni obožava pjevačice, te da se njegova prva žena Vanesa Paradi osim glume bavi se i pjevanjem, uopšte nije iznenađenje što holivudski zavodnik želi društvo baš ovih djevojaka!

Tagovi: Džoni Dep
Prethodni članak

STARA PJESMA, NOVI SPOT: Saša Kapor najavio premijeru na Dan zaljubljenih

Sljedeći članak

SKINUO SE GILE: Tetovaže u prvom planu

Povezani članci

Đani hitno primljen u bolnicu u Beču: Liječnici se bore da stabiliziraju njegovo stanje, ovo su detalji

Dragana Mirković hitno prekinula nastup u Hrvatskoj, plače na bini: “Jako mi je loše…”

Povratak Andnana Jakupovića: Mostarac “ubo” hit koji će obilježiti ljeto

Džumhur gazi sve pred sobom i opet mu pustili hit u Umagu: Nakon “ljiljana” stigle “pariške kapije”…

NAJNOVIJE

Aneli Ahmić nakon osvojenog drugog mjesta: “Osjećam se kao moralna pobjednica…”

Stanija odnijela 100.000 eura: “Ovo je melem za moje rane!”

Staniju nakon finala čeka auto od 200.000 eura: Na Mercedesu ispisano njeno ime, a kad vidite tko ga poklanja šokirat ćete se!

Durdžići stigli na finale Elite: “Voljeli bismo da se Asmin pomiri sa Stanijom!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo