Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

NUMEROLOG OTKRIVA BUDUĆNOST BH. STILISTICE: Govedarici se vraća ljubav iz prošlosti

Od jeseni postoje jake predispozicije da preko posla upozna novu osobu moguće i preko nekog zajedničkog projekta

Gordana Dragišić, tarot tumač i numerolog, ovaj put dotakla se naše stilistice Jelene Govedarice.  Jelena je rođena 10. 4. 1987. i nosi numerološki kod 573.

-Ovaj kod nam govori da se radi o osobi sa izraženim potencijalom i željom za konstantnim usavršavanjem i radom na sebi! Izuzetno je samokritična i njena životna filozofija je da uvijek može bolje i više! Upravo to će i obilježiti njenu karijeru u 2019. godini kad ulazi u numerološku godinu 819 sa aspektom pomoćne 9. S obzirom da će 8 i 9 vladati njenom numerološkom godinom trebala bi da se bazira na karijeru i da joj to bude glavno u ovoj godini. Takodje bi trebalo da zbog pomoćne 9 završi sve što je započela u prošloj godini i nastavi sa novim u ovoj! Dakle, završetak starih i rad na novim projektima i lično usavršavanje! Ova godina joj može donijeti značajan uspjeh po pitanju karijere ali mora naučiti lekciju da više cijeni sebe i ne bude toliko samokritična!

-Što se ljubavi tiče vrlo je kompleksna i teško se vezuje jer traži savršenstvo i partnera koji će je poštovati kao ženu! Zbog toga se često osjeća usamljeno što svakako nije realan prikaz njenih emocija! Po ovim kodovima u 2019. može joj se u ljubavi vratiti neko iz prošlosti dok od jeseni postoje jake predispozicije da preko posla upozna novu osobu moguće i preko nekog zajedničkog projekta! U svakom slučaju karijera će biti ono što će preovladati ove godine a što se ljubavi tiče moraće još malo da se strpi i da neke stvari po tom pitanju sama sa sobom raščisti!

-Što se tiče zdravlja stres joj može predstavljati problem, takođe i koštano-zglobni sistem, zubi, hormoni i žlijezde sa unutrašnjim lučenjem! Dakle, da zaključimo sjajna godina za nju ali mora da se usredsredi i na sebe i sopstvene misli i želje i da ne prima sve srcu ako ne bude po planu jer svako ima svoje vrijeme! Sve je u njenim rukama. Uspjeh neće izostati ali savjet je da sebe više cijeni – kazala je Gordana.

Tagovi: Gordana DragišićJelena Govedarica
Prethodni članak

LJUBAV IZA REŠETAKA: Tijana Ajfon dečka viđa u zatvorskim bračnim sobama

Sljedeći članak

Evo gdje će Ana Kokić živjeti nakon razvoda od Nikole Rađena

Povezani članci

Đani hitno primljen u bolnicu u Beču: Liječnici se bore da stabiliziraju njegovo stanje, ovo su detalji

Dragana Mirković hitno prekinula nastup u Hrvatskoj, plače na bini: “Jako mi je loše…”

Povratak Andnana Jakupovića: Mostarac “ubo” hit koji će obilježiti ljeto

Džumhur gazi sve pred sobom i opet mu pustili hit u Umagu: Nakon “ljiljana” stigle “pariške kapije”…

NAJNOVIJE

Aneli Ahmić nakon osvojenog drugog mjesta: “Osjećam se kao moralna pobjednica…”

Stanija odnijela 100.000 eura: “Ovo je melem za moje rane!”

Staniju nakon finala čeka auto od 200.000 eura: Na Mercedesu ispisano njeno ime, a kad vidite tko ga poklanja šokirat ćete se!

Durdžići stigli na finale Elite: “Voljeli bismo da se Asmin pomiri sa Stanijom!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo