On je olučio da se posveti majci.
– Čim izađem iz rijalitija idem da poljubim kevu u obraz i u čelo. Kućnoj pomoćnici ćemo da damo otkaz. Sve ću ja da radim. Biću najbolji sin. Poslije ovih ljudi sa kojima sam ovdje živio, mnogo više poštujem sve ono što imam – kazao je on.
Zmaj se nadovezao i pozvao sve roditelje koji imaju neposlušnu djecu da ih dovedu da malo shvate šta je život, da više poštuju svoje roditelje i steknu radne navike.
– Ovaj rijaliti ovo je škola života koja ti da pameti – dodao je Stojanović.





