Ponovni raskid Radeta Lazića i Gabrijele Pejčev izazvao je mnogobrojne komentare ostalih učesnika rijalitija `Farma`.
Ovaj „definitivni“ razlaz Gabrijela je prokomentirala kao logičan slijed okolnosti jer je njen bivši Semir ponovo ušao u šou. Ona smatra da su Radetu mnogi sgovorili da ona nije djevojka za njega, ali i da je ljubomora na Semira uticala na to da je ostavi.
Međutim, ono što je posebno zanimljivo jeste da je nakon raskida s Lazićem Gabi ponovo počela da komunicira sa svojim bivšim, te su svi bili u čudu kada su ih vidjeli da imaju normalan odnos.



