Elvira Rahić ipak nije u drugom stanju kako smo objavili prije nekoliko brojeva.
Iz njenog menadžmenta su demantirali tu vijest, ali potvrdili da je tačno kako je nedavno bila na odjelu ginekologije u jednoj klinici u Minhenu. Prema potvrđenim informacijama, popularna folk pjevačica je duže vrijeme osjećala slabije bolove u predjelu stomaka. Kako zbog poslovnih obaveza nikako nije mogla otići do ljekara, kako bolovi nisu popuštali nedavno je ostavila sve po strani i posvetila se svom zdravlju.
Rečeno joj je kako pod hitno treba ukloniti priraslicu. Kako se ne bi uspaničila odmah joj je rečeno da problem nije ozbiljan te da će nakon nekoliko dana biti puštena na kućno liječenje. Dan nakon operacije prepoznala ju je jedna od medicinskih sestara poslije čega je na klinici nastala opća “frka”. Saznavši da je pjevačica jedna od njihovih pacijentica, često su joj dolazili u sobu, nudili se da joj pomognu šta god treba…
Nekoliko dana poslije operativnog zahvata, Elvira se vratila poslu. Istina zbog friškog zahvata previše se ne forsira, ali i ne miruje bez obzira što su joj to preporučili liječnici. Proteklog vikenda pjevala je sa Enesom Begovićem u Luksemburgu, a njen radni kalendar je popunjen do januara iduće godine. Svaki vikend je negdje angažirana, ali bez obzira na veliki broj nastupa svoju publiku uskoro planira obradovati novim pjesmama.






