Jelena Rozga održala je nedavno nastup u jednom beogradskom klubu, gde je izvođenjem svojih mnogobrojnih hitova obradovala nekoliko stotina posjetilaca. U Beogradu se uvijek osjeća sjajno, budući da ima mnogo fanova, prijatelja i poslovnih saradnika, međutim, gdje god da ode, fali joj dom.
– Imam drage ljude, ovdje imam divne prijatelje i najviše mi fale oni. Naravno, kad odem iz Splita, najviše mi fale moji roditelji, moji prijatelji… Moj dom, to mi najviše fali – iskrena je bila Rozga, koja je u emisiji “Premijera” otkrila da je i dalje sama, ali da joj trenutno odgovara to što nema emotivnog partnera.
– Fali mi ljubav, ali sad u ovom trenutku mog života mi više paše moj mir i moja samoća. Nemam čarobni štašić, ima vremena, desiće se sigurno. Ja sam Dalmatinka, ja bih, nekako, Dalmatinca, ali nisam ga još našla – rekla je Rozga.