Zajedničkom turnejom u Americi, Osman Hadžić i Selma Bajrami su demantirali priče zlih jezika po kojima već godinama ne komuniciraju!
Još ranije se pričalo o njihovim zategnutim odnosima, da se ne pozdravljaju kada se vide… Navodno su se posvađali nakon što je Selmin rođak, jedan muzičar iz Tuzle, poslije saradnje s njom ponovo se vratio Osmanu što je nju, navodno, naljutilo. Šuškalo se kako je neko „Ženi sireni” „napunio glavu” pričama poput onih da je Osman njenom rođaku ponudio nešto veću sumu novca samo da bi ga preoteo od Selme. Njih dvoje su negirali takve priče ističući kako su u njih umiješani neki samozvani menadžeri kojima je bio cilj da posvađaju Selmu i Osmana. I nisu uspjeli u tome…
Osim o tome kako sa kolegicom u Americi pravi odlično posjećene nastupe, za Osmana se među njegovim kolegama posljednjih dana priča i o tome kako će po završetku američke turneje da se vrati u BiH odnosno da njemačku adresu zamijeni sa onom u rodnom Cazinu.
Osmanov komentar do zaključivanja ovog broja nismo uspjeli dobiti.
No, od njegovog jako bliskog prijatelja čujemo kako je on prije nekoliko godina, o čemu je i „Express” pisao, riješio problem sa stanom u Njemačkoj, te da u posljednje vrijeme ozbiljno razmišlja o kupovini stana u Sarajevu, ali ne i o preseljenju u BiH.
– Možda se za nekoliko godina vrati u Bosu, ali sada još ne. Oni koji ga imalo poznaju znaju da je Osmanu na prvom mjestu porodica koja mu je stub svega. S Kadom je godinama u braku, a njegova djeca Alisa, Dženis i Emir su nešto za što se on mukotrpno bori i čini sve da im osigura što bolji život. Još se sigurno neće vratiti u BiH odnosno zauvijek napustiti Njemačku – priča nam jedan njegov prijatelj želeći ostati anoniman.






